مسابقات کن‌ست ایران

----

 

به اطلاع کلیه تیم های راه یافته به مرحله طراحی دقیق و ساخت مسابقات کن ست ایران می رساند افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات ملی و نخستین دوره مسابقات بین‌المللی کن‌ست ایران، روز ۱۷ بهمن ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۸ برگزار خواهد شد.

اطلاعیه

 شماره 3

پیرو ابهامات مطرح شده، به اطلاع می‏رساند، ملاک الزامات کمی و کیفی در مسابقه کن‏ست 97، فایل «قوانین و مقررات»  است. در عین حال، با توجه به مغایرت برخی از اعداد اعلام شده در جداول فایل «راهنمای گزارش طراحی دقیق» با فایل «قوانین و مقررات»، ضمن عرض پوزش بابت این مغایرت، نسخه اصلاح شده «راهنمای تهیه گزارش طراحی دقیق» در قسمت فایل‌های مورد نیاز، قرار داده شده‌است . در این راستا تصریح می‏شود که:

1- حداکثر قطر و ارتفاع کن‏ست در کلاس سنجشی-ارتباطی به ترتیب 66 و 115 میلیمتر و حداکثر ارتفاع بازیابی 100 میلیمتر است.

2- حداکثر قطر و ارتفاع کن‏ست در کلاس علمی-اکتشافی به ترتیب 150 و 200 میلیمتر و حداکثر ارتفاع بازیابی 150 میلیمتر است.

3- محدودیتی برای توان مصرفی هیچ یک از ماژولهای کن‏ست وجود ندارد منوط براینکه وزن کل کن‏ست (شامل باتری) از حداکثر وزن قابل قبول (350 گرم برای کلاس سنجشی-ارتباطی و 1000 گرم برای کلاس علمی-اکتشافی) فراتر نرود.

4- حداکثر توان تشعشعی قابل قبول ماژول مخابراتی 100 میلی وات است.

 شماره 2

به اطلاع کلیه تیم های راه یافته به مرحله طراحی دقیق و ساخت مسابقات کن ست ایران می‌رساند، به دلیل درخواست تعداد زیادی از تیم ها مبنی بر تمدید مهلت ارسال گزارش طراحی و دقیق و ساخت، مهلت ارسال این گزارش تا روز یکشنبه مورخ ۲۸ بهمن ماه تمدید شد. از کلیه تیم های حاضر در این مرحله درخواست می شود حداکثر تا ساعت ۲۴ تاریخ مذکور گزارش های خود را به دبیرخانه مسابقات ارسال نمایند.

شماره 1

به اطلاع می رساند که با تصمیم کارگروه برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی و نخستین دوره مسابقات بین المللی کن ست ایران، مهلت ارسال گزارش فاز طراحی اولیه تا ساعت ۲۴ تاریخ ۲۵ آذر ماه تمدید شد. از تیم های شرکت کننده تقاضا می شود گزارش های خود را مطابق فرمت تعیین شده به دبیرخانه مسابقات ارسال نمایند. همچنین، تیم هایی که گزارش خود را قبلا ارسال نموده‌اند، می توانند برای تکمیل و یا اصلاح آن اقدام نمایند و در صورت نهایی بودن آن، هماهنگی لازم را با دبیرخانه مسابقات برای ارسال گزارش به فرآیند داوری انجام دهند.

ثبت نام

 مهلت ثبت‌نام هفتمین دوره مسابقات کن‌ست ایران تا تاریخ 97/07/30 تمدید شد.

 بدین وسیله به اطلاع علاقه‌مندان به مسابقات کن‌ست می‌رساند هفتمین دوره این مسابقات در اسفند ماه سال 1397 برگزار می‌گردد. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید فرم تکمیل شده ثبت نام اولیه را تا تاریخ 15 مهر 97 به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

فرم ثبت‌نام اولیه 

 word  pdf

 

برای اطلاع از جدول زمان‌بندی، صفحه‌ی تاریخ‌های مهم را مطالعه نمایید.

  

 جوایز

به اطلاع علاقه‌مندان شرکت در هفتمین مسابقات کن‌ست ایران می رساند که جوایز این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد:

بخش سنجشی - ارتباطی:

  • تیم اول 80000000 ریال
  • تیم دوم 40000000 ریال
  • تیم سوم 20000000 ریال

بخش علمی - اکتشافی:

  • تیم اول 100000000 ریال
  • تیم دوم 50000000 ریال
  • تیم سوم 30000000 ریال
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی صفحه اصلی مسابقات کن‌ست ایران