مسابقات کن‌ست ایران

اخبار

ایرانسل

تقدیر و تشکر کمیته برگزاری مسابقات کن‌ست ازایرانسل به عنوان حامی برگزار کننده این مسابقات

کمیته برگزاری مسابقات کن‌ست ایران، مراتب سپاس و تقدیرخود را بابت حمایت و مشارکت شرکت ایرانسل دربرگزاری مسابقات "کن‌ست" ایران، ابراز می‌دارد.

برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی کن‌ست در شرایط شیوع بیماری کرونا و به صورت مجازی، با همیاری و مشارکت این شرکت، امکان پذیر شد و امیدواریم با استعانت ازخداوند متعال در ادامه این مسیر همواره شاهد همکاری‌های بیشتر همراه با موفقیت‌های روزافزون، در جهت توسعه وارتقای عرصه علمی کشور باشیم.

 

اطلاعیه‌ها

اطلاعیه شماره 8

اعلام اسامی تیم‌های راه‌یافته به مرحله پایانی مسابقات کن‌ست ایران

قابل توجه کلیه تیم‌های شرکت‌کننده در هشتمین دوره ملی و دومین دوره بین‌المللی مسابقات کن‌ست ایران، براساس تصمیم‌گیری کمیته برگزاری مسابقات کن‌ست، تیم‌های ذیل در هریک از دو کلاس علمی–اکتشافی و سنجشی-ارتباطی به مرحله پایانی این مسابقات راه یافته‌اند:

 کلاس سنجشی - ارتباطی
 سوتک‌ست (SUTech-sat)
 بامداد
 اٌریون (Orion)
 پرشین فالکون (Persian Falcon)
 سوتک ایر (sutech air)
 وی کن (WE can)
 درنا 1
 هرمس (Hermes)
 کیان 3
 Maksat_X
کلاس علمی - اکتشافی
AUTSPACE+
AUTSPACE
فراسان‌ست
درنا
اوج
راحیل
موبیوس
اٌریون (Orion)
Alpha Coders 
Maksat_XL 

 

 لازم به ذکر است ترتیب نمایش اسامی براساس رتبه کسب‌شده نمی‌باشد و پس از پایان مرحله عملیات، رتبه تیم‌ها تعیین خواهد شد. همچنین، شایان ذکر است با توجه به شیوع کرونا و لزوم پرهیز از تجمعات غیرضروری، تاریخ برگزاری مسابقه متعاقباً اعلام خواهد شد. 

ایرانسل

اطلاعیه شماره 7

به استحضار کلیه شرکت کنندگان و علاقمندان مسابقات کن ست ایران می‌رساند، شرکت ایرانسل به عنوان حامی ویژه هشتمین دوره مسابقات ملی و دومین دوره مسابقات بین المللی کن‌ست ایران در برگزاری هرچه بهتر این رویداد علمی مشارکت می نماید.

 

اطلاعیه شماره 6

برگزاری هشتمین دوره مسابقات کن ست به تاخیر افتاد. زمان برگزاری متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

  

اطلاعیه شماره 5

قابل توجه تیم‌های راه‌یافته به مرحله طراحی دقیق مسابقات کن ست 98؛

با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان محترم، مهلت ارسال گزارش طراحی دقیق به مدت 10 روز و تا تاریخ 25 بهمن ماه 1398 تمدید گردید. شایان ذکر است مهلت مذکور، آخرين مهلت برای ارسال گزارش‌ها میباشد و به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

از تمامی عزیزانی که با ارسال به موقع گزارش طراحی دقیق، زمینه برنامه‌ریزی مناسب‌تر و اجرای هرچه بهتر مسابقات را فراهم می‌آورند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

اطلاعیه شماره 4

قابل توجه تیم‌های راه‌یافته به مرحله طراحی دقیق هشتمین دوره مسابقات کن ست؛ پس از بررسی و داوری گزارش‌های طراحی اولیه، رعایت برخی نکات برای نگارش گزارش طراحی دقیق توسط داوران توصیه می‌شود، برای مطالعه این نکات فایل را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

 

اطلاعیه شماره 3

قابل توجه اعضای محترم تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات کن ست 98؛ با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان محترم، مهلت ارسال گزارش اولیه طراحی به مدت 10 روز و تا تاریخ 25 آذرماه 1398 تمدید گردید.

شایان ذکر است مهلت مذکور، آخرين مهلت برای ارسال گزارش‌ها مي‌باشد و به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

 

از تمامی عزیزانی که با ارسال به موقع گزارش اولیه، زمینه برنامه‌ریزی مناسب‌تر و اجرای هرچه بهتر مسابقات را فراهم می‌آورند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

----

اطلاعیه شماره 2

کارگاه‌های آموزشی تخصصی آمادگی برای شرکت در مسابقات کن‌ست

زمان برگزاری: 14 آذر ماه 1398

ثبت نام برای تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات رایگان می‌باشد.

هزینه ثبت نام برای سایر علاقه‌مندان 200 هزار تومان می‌باشد.

ثبت نام برای دانشجویان و دانش‌آموزان 100 هزارتومان می‌باشد.

 

اطلاعیه شماره 1

به اطلاع کلیه علاقمندان به مسابقات کن ست ایران می‌رساند با توجه به برخی درخواست‌های مطرح شده مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، با نظر کمیته برگزاری مسابقات مهلت ثبت نام برای تیم‌های داخلی تا پایان وقت اداری روز 30 مهر ماه 98 تمدید شد. همچنین تیم‌های بین المللی می‌توانند تا پایان روز 21 نوامبر ثبت نام خود را کامل نمایند. 

 

ثبت نام

بدین وسیله به اطلاع علاقه‌مندان به مسابقات کن‌ست می‌رساند هشتمین دوره این مسابقات در اسفند ماه سال 1398 برگزار می‌گردد. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید فرم تکمیل شده ثبت نام اولیه را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

فرم ثبت‌نام اولیه 

 word

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی صفحه اصلی مسابقات کن‌ست ایران