برندگان مسابقه نقاشی هفته جهانی فضا

نمایشگاه نقاشی

 

پس از دو مرحله داوری با همکاری کارشناسان مجرب پژوهشسرای امیرکبیر منطقه 3، برندگان مسابقه نقاشی هفته جهانی فضا با شعار "ماه دروازه‌ای به‌سوی ستارگان" مشخص شدند.

ادامه مطلب...

انا لله و انا اليه راجعون

قاسم سلیمانی

 

انا لله وانا الیه راجعون شهادت سردار سلیمانی، مالک اشتر زمان و عامل شکست داعش ،بر جهان اسلام تسلیت باد.

فتح‌اله امی

ادامه مطلب...

برگزاری نخستین کنفرانس میکرو الکترونیک ایران توسط پژوهشگاه هوافضا و انجمن میکروالکترونیک

کنفرانس میکروالکترونیک ایران

 

روز پنجشنبه 5 دی ماه، اولین کنفرانس دو روزه میکرو‌الکترونیک ایران توسط پژوهشگاه هوافضا و انجمن میکروالکترونیک در دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.

ادامه مطلب...

کارگاه کاربردی ساختارهای کامپوزیتی و پلیمری با محوریت کنترل کیفی برگزار می‌شود

کارگاه

 

کنترل کیفی و معیارهای تحویل‌گیری قطعات و سازه‌های کامپوزیتی و پلیمری امری پیچیده و تخصصی است که روش‌های متعددی دارد. از آنجا که کاربردهای قطعات کامپوزیتی و پلیمری در صنایع مختلف هر روز در حال گسترش است و کارفرمایان در صنایع مختلف نیاز دارند تا با روش‌های کنترل کیفی در هنگام تحویلگیری قطعات از پیمانکاران آشنا باشند. باشگاه هوافضای آریا مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه هوافضا با همکاری دفتر مطالعات فضایی اسپاش درصدد برگزاری کارگاهی تخصصی در این زمینه با همکاری یکی از برجسته‌ترین صنعتگران حوزه کامپوزیت برآمده است. این برنامه در تاریخ پنج شنبه ۱۲ دی ۹۸ در محل پژوهشگاه هوافضا واقع در شهرک غرب برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف دانشجویی با شماره‌های  ۸۸۶۷۵۲۱۳-021 یا ٠٩٣٩٢٠٥٥٧٠٢ تماس حاصل نمایند.

ادامه مطلب...

حاضرین در سایت

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها