فیلم مصاحبه تلویزیونی آقای دکتر امی در برنامه خبر ساعت 20 شبکه چهار

دکتر امی

 

به مناسبت هفته جهانی فضا، آقای دکتر امی رئیس پژوهشگاه هوافضا در برنامه خبری ساعت 20 شبکه چهار سیما در روز پنجشنبه مورخ 18 مهرماه حضور پیدا کردند. ایشان خلاصه‌ای از فعالیت‌های پژوهشگاه طی سال‌های اخیر را بیان نمودند و به معرفی پروژه‌های جاری پژوهشکده‌های سامانه‌های فضانوردی، علوم و فناوری هوایی، مدیریت، حقوق و استانداردهای هوافضا و مرکز زیست‌فضا و محیط زیست این مجموعه پرداختند.

ادامه مطلب...

تمدید مهلت ثبت نام هشتمین دوره ملی و دومین دوره بین المللی کن ست ایران

can sat

 

به اطلاع کلیه علاقمندان به مسابقات کن ست ایران می‌رساند با توجه به برخی درخواست‌های مطرح شده مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، با نظر کمیته برگزاری مسابقات مهلت ثبت نام برای تیم‌های داخلی تا پایان وقت اداری روز 30 مهر ماه 98 تمدید شد. همچنین تیم‌های بین المللی می‌توانند تا پایان روز 21 نوامبر ثبت نام خود را کامل نمایند. 

ادامه مطلب...

صبح امروز و در دومین روز از هفته جهانی فضا پژوهشگاه هوافضا میزبان آقای دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود

هفته فضا

 

به مناسبت هفته جهانی فضا، همایش "اکتشاف در عمق فضا" در پژوهشگاه هوافضا، با حضور جمع زیادی از متخصصین و پیشکسوتان عرصه فضایی کشور برگزار شد. آقای دکتر غلامی، وزیر محترم علوم که مهمان ویژه این مراسم بودند، در ابتدا مرکز رشد واحدهای فناور و باشگاه هوافضا را افتتاح نمودند و سپس با حضور در همایش یاد شده، به ایراد سخنرانی پرداختند و بر لزوم کاربست علوم جدید و استفاده از آنها برای ایجاد توسعه پایدار تاکید کردند.      

ادامه مطلب...

فراخوان ثبت نام هشتمین دوره مسابقات ملی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی کن ست ایران

can sat

 

به اطلاع کلیه علاقمندان می‌رساند که ثبت نام هشتمین دوره مسابقات ملی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی کن ست ایران آغاز شده است. مهلت ثبت نام تا 15 مهر ماه ۱۳۹8 ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب...

حاضرین در سایت

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها