برگزاری اولین جلسه کنسرسیوم موتور و پیشرانش هوایی در پژوهشگاه هوافضا

 

روز چهارشنبه، مورخ 1398/4/19 جلسهای بمنظور ایجاد کنسرسیومی متشکل از صنایع، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های مرتبط با موتورهای هوایی و توربینی کشور با حضور آقایان دکتر حاجیلو از دانشگاه صنعتی شریف، مهندس زالی از مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو، مهندس میرسلیم از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امیر سرتیپ ایزدی، دکتر دهقانی و مهندس حیدرزاده از شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها)، دکتر اصفهانیان از دانشگاه تهران، دکتر ابراهیمی از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دکتر امی از پژوهشگاه هوافضا، دکتر حسینعلیپور از دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر امی، دکتر طیبی رهنی، دکتر صبوحی و دکتر زکیانی از پژوهشگاه هوافضا برگزار شد. 

ادامه مطلب...

برگزاری سه سخنرانی علمی در روز چهارشنبه، 2 مرداد ماه 98، در پژوهشگاه هوافضا

 

روز چهارشنبه، 2 مرداد ماه 1398، سه سخنرانی علمی از سلسله سخنرانی‌های هفتگی در پژوهشگاه هوافضا برگزار شد. این سخنرانی‌ها با عناوین "مروری بر سنسورهای مایکروویوی" توسط آقای دکتر علی کرمی هرستانی، "مقدمه‎ای بر روش‎‌های تحلیل اسپری (اتمیزه شدن) و کاربردهای آن" توسط خانم دکتر حدیثه کریمایی و "تحقیقات گیاهی در ناسا: اهداف و فناوری ها" توسط خانم دکتر فاطمه موسوی که هر سه نفر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه هوافضا می‌باشند، برگزار شد.

ادامه مطلب...

کارگاه آموزشی نرم افزار Word در سطح کاربران حرفه‌ای و کاربرد آن در ویرایش و صفحه‌آرایی اسناد برگزار شد

کارگاه

 

روز چهارشنبه، 26 تیر ماه، کارگاه آموزش نرم افزار Word در سطح کاربران حرفه‌ای و کاربرد آن در ویرایش و صفحه‌آرایی اسناد توسط یکی از همکاران پژوهشگاه هوافضا، سرکار خانم دسترنجی نژادفر برگزار شد. 

ادامه مطلب...

سخنرانی علمی «پروفسور گودرز احمدی» در پژوهشگاه هوافضا

گودرزاحمدی

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه هوافضا، پروفسور گودرز احمدی، عضو هیات علمی دانشگاه کلارکسون آمریکا روز یکشنبه مورخ 1398/03/05 مهمان آن پژوهشگاه بود. حضور ایشان در پژوهشگاه در راستای طرح ارتقای پژوهشگاه هوافضا به تراز بین‌المللی و برگزاری نشست علمی با موضوع " کاربرد جریان‌های چند فازی در علوم و مهندسی " انجام شد. این نشست علمی و صمیمانه با حضور اعضای هیات علمی پژوهشگاه و مهمانان خارج از پژوهشگاه، از جمله تنی چند از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و برخی از چهره‌های فعال کشور در حوزه مکانیک و هوافضا، برگزار شد.

ادامه مطلب...

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها