خبر

 

 

هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان و ایمنی (ICRSE 2023) در اردیبهشت 1402 توسط پژوهشگاه هوافضا در تهران برگزار می شود.

خبر

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه هوافضا، نشست مشترکی میان رئیس و معاون موسسه ملی پژوهش‏‌های آموزش عالی مالزی و جمعی از مدیران پژوهشگاه هوافضا در روز دوشنبه 23 آبان ماه برگزار شد. در این نشست که با هماهنگی موسسه پژوهش و برنامه‌‏ریزی آموزش عالی وزارت عتف انجام گرفت، طرفین بر لزوم همکاری‏‌های مشترک بین المللی تاکید کردند.

خبر

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه هوافضا، طی جلسه‌‏ای که در روز یکشنبه 8 آبان ماه در محل پژوهشگاه هوافضا با حضور آقای دکتر سالاریه، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران و هیات همراه و آقای دکتر نوابی، رئیس پژوهشگاه هوافضا به همراه معاونان و جمعی از مدیران پژوهشگاه هوافضا برگزار شد، تفاهم‏‌نامه همکاری مشترک به امضای طرفین رسید. این تفاهم‏‏‌نامه با هدف همکاری و مشارکت طرفین در راستای تحقق اسناد بالادستی و گسترش همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و صنعتی منعقد شد.

خبر

حمله خصمانه و ضد بشری به زائران حرم احمد بن موسی (ع) باعث تاثر و تالم فراوان عموم ملت ایران شده است. پژوهشگاه ضمن محکومیت این اقدام ضد انسانی و جانسوز، این واقعه تاسف‏بار را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای شهدای مظلوم این حادثه دردناک، علو درجات و برای خانواده‌‏های ایشان صبری جمیل مسألت داشت.

حاضرین در سایت

ما 693 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی خبرها و رویدادها